Схуднути, щоб жити! Як підтримувати вагу при діабеті 2-го типу?

Схуднути, щоб жити! Як підтримувати вагу при діабеті 2-го типу?

Схуднути, щоб жити! Як підтримувати вагу при діабеті 2-го типу?

Незважаючи на культ стрункого, підтягнутого тіла у соціальних мережах та ЗМІ, проблема зайвої ваги з кожним роком лише посилюється. Вчені пов'язують це з малорухливим способом життя та неправильнимхарчуванням. Високий вміст цукру, вуглеводів та шкідливих жирів у продуктах не кращим чином позначається на талії.

Зайві кілограми створюють як психологічний дискомфорт, так і проблеми зі здоров'ям. Пацієнти з цукровим діабетом2-го типу часто мають зайву вагу. Для полегшенняперебігу захворювання лікарі рекомендують підтримуватинормальну вагу. Як безпечно та ефективно схуднути при діабеті 2-го типу, не повертаючись знову до зайвої ваги?

Чому діабетикам потрібно худнути?

Зайві кілограми посилюють стан здоров'я пацієнтів іздіабетом 2-типу. Повністю позбутися захворюваннянеможливо, та за допомогою спеціального харчування, здорового сну й помірних фізичних навантажень можнапокращити самопочуття, добре виглядати та житиактивним життям.

Схуднення – це необхідність для пацієнтів із діабетом 2-го типу. Адже надмірна вага у 90% випадках провокуєрозвиток захворювання. Науково доведено: чим більшийіндекс маси тіла людини, тим вищий ризик захворювання. При надмірній вазі концентрація глюкози в крові набагатовища, що викликає виражену інсулінорезистентність.

Клінічні дані Національного інституту охорони здоров'яСША National Institutes of Health підтверджують, щонавіть втрата 16% зайвої ваги може пришвидшитиремісію діабету 2-го типу. Після втрати зайвих кілограмівпацієнтам вдається набагато легше контролювати рівеньцукру в крові, знизити тиск та підвищити активність.

Повільно, але впевнено: "правильне схуднення"

Головною причиною виникнення цукрового діабету 2-го типу лікарі називають нездоровий спосіб життя, включаючи харчування, режим та фізичну активність. Почати слід насамперед із раціону. Тут важливо сувородотримуватись правил, щоб досягти хороших результатів. Лікарі рекомендують не захоплюватися дієтами, а знайтиздоровий тип харчування як спосіб життя.

При діабеті протипоказані голодування, а також розвантажувальні дні, оскільки зриви неминучі. Повністю відмовлятися від вуглеводних продуктів теж не варто. Виявляється, так підвищується рівень глюкози в організмі, що може спричинити гіпоглікемію.

Повільне схуднення дозволяє покращити самопочуття та запобігає повторному набору ваги. Під час схудненняважливо дотримуватись питного режиму – 1,5-2 л, оскільки вода виводить з організму токсини, якіутворюються при розпаді жирових клітин.

Корисний раціон: білки, овочі, цільнозернові

Меню для діабетиків 2-го типу, які хочуть схуднути, маєскладатися із овочів, зелені, якісних білків та жирів, несолодких фруктів. Такий тип харчування містить вітаміни, правильні жири, клітковину та білки, якізабезпечують тривале насичення, знижують показникицукру в крові, сприяють втраті зайвих кілограмів.

Шкідливу вуглеводну їжу слід замінити цільнозерновими– обирайте зелену гречку, овес, булгур, коричневий рис, цільнозерновий хліб. Кращі джерела білка - це бобові(червона та біла квасоля, нут, сочевиця), нежирне червоней біле м'ясо, риба та кисломолочні продукти.

Також необхідно включити до свого раціону корисніжири, які підтримують серцево-судинну систему, правильне функціонування печінки та ШКТ, - оливкову та лляну олію, авокадо, різні види горіхів та насіння.

У списку заборонених продуктів - усі швидкі вуглеводи ізвисоким вмістом цукру, борошняні та макаронні вироби, солодощі, копчені вироби, алкоголь та солодкі газованінапої. Важливо також відмовитися від картоплі, буряк та моркву, оскільки це продукти із високим глікемічнийіндексом.

Як натуральні добавки та фізичні навантаженнядопомагають схуднути?

Вживаючи рослинні добавки, важливо дотримуватисьспеціального харчування та займатися помірнимифізичними навантаженнями. Лише так можнаефективно схуднути при діабеті 2-го типу, - кажутьізраїльські лікарі та вчені, які розробили нутрицевтикнового покоління CuraLin.

100% органічний продукт виготовлений на основі формул східної медицини Аюрведи. Препарат містить екстракти10 лікувальних трав та спецій, серед яких кориця, куркума, амла, пажитник, сверція, клітковинакитайського гіркого гарбуза:

продукт прискорює обмін речовин;
очищує організм від токсинів та важких металів;
нормалізує вуглеводний обмін та рівень інсуліну в крові;
знижує апетит та усуває потяг до солодкої й шкідливої їжі.

Звісно, не існує чарівної таблетки, яка б позбавилапроблеми зайвої ваги. Та клінічні дослідження доводять: сучасні нутрицевтики допомагають діабетикам підтримувати вагу, покращуючи показники здоров'я. Самодисципліна, здорове харчування, фізична активність та позитивне мислення - ефективна формула стрункості й гарного самопочуття.

 

Напишіть нам

Будемо раді почувати ваші думки з приводу даної публікації