Умови користування сайтом
Просимо Вас уважно ознайомитись із цими Умовами перед початком роботи з сайтом CuraLife.com.ua (далі «Сайт»). У випадку, якщо Ви не погоджуєтесь із зазначеними умовами, просимо не користуватися цим Сайтом.

Використання сайту
Сайт дає Вам можливість користуватися цим сайтом, отримувати інформацію про товари та послуги, отримувати зворотний зв'язок на таких умовах. Ви погоджуєтесь з Умовами використання сайту, коли відкриваєте будь-яку сторінку. Сайт залишає за собою право змінювати контент та Умови використання сайту без попередження або повідомлення про це. Ви можете знайомитися з матеріалами сайту та завантажувати їх виключно для власного некомерційного використання та лише за умови дотримання всіх авторських прав та іншої інформації про право власності. Використання доступних на Сайті даних для громадських та/або комерційних цілей, несанкціоноване розповсюдження, передача, демонстрація у будь-якому вигляді та використання на інших сайтах – заборонено.
Сайт може обмежувати доступ до контенту та будь-яких його частин на невизначений термін.

Відмова від відповідальності
Сайт не несе жодної відповідальності за будь-які прямі, непрямі, штрафні та побічні збитки або збитки (від втрати прибутку, доходу, репутації, даних або від переривання ділової активності), зумовлені використанням, наслідками використання чи невикористанням сайту, а також будь-яких сайтів, які визначені чином пов'язані з цим сайтом. Сайт не гарантує повної точності та повноти викладу інформації про товари. Сайт також не несе відповідальності, якщо з будь-яких причин цей сайт буде недоступний у будь-який час та на будь-який період.

Реєстрація на сайті
При реєстрації Ви автоматично даєте згоду на надання точної та достовірної інформації про себе, на обробку своїх персональних даних та їх зберігання в наших базах. Процедура реєстрації на цьому сайті передбачає отримання Вами унікального логіну та паролю, відповідальність за безпеку яких покладена на Вас. Ви також несете відповідальність за будь-які дії під Вашим логіном та паролем на цьому сайті.

Зворотній зв'язок та коментарі
З метою забезпечення поваги та толерантності у наших комунікативних взаємодіях Ви зобов'язані не залишати коментарі та повідомлення, які мають расистський, дискримінаційний, насильницький, злісний, грубий, незаконний, непристойний, наклепницький, образливий, політичний, рекламний, пропагандистський, ненормативний характер. Забороняється розповсюджувати будь-яку інформацію, яка може бути шкідливою для дітей, порушує авторські права або будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.
Якщо Ви розцінюєте певний контент на сайті як такий, що суперечить наведеним принципам, що порушує Ваші права або права третіх осіб, просимо Вас повідомити нас про це електронною поштою. Сайт не несе відповідальності за контент, розповсюджений користувачами цього сайту.
Сайт має право без Вашої згоди та відома видаляти будь-які коментарі.

Використання персональних даних
Будь-які Ваші персональні дані, які Ви добровільно надали через сайт, або іншим способом, підпорядковуються та обробляються згідно з Політикою конфіденційності цього сайту. Ви погоджуєтесь, що будь-які розміщені Вами повідомлення (наприклад, коментарі) на цьому сайті розцінюються як неконфіденційні та потрапляють у вільний доступ користувачів сайту.
Made on
Tilda