Наша
Історія
Все почалося
з діагнозу ...
Коли моєму батькові поставили діагноз діабет 2 типу, це змінило наше життя. Я на власному досвіді зіштовхнувся з проблемами, з якими зіткнувся мій батько, підтримуючи високу якість життя з усіма обмеженнями свого стану. З того дня моєю місією стало допомагати батькові підтримувати здоровий рівень цукру в крові та усувати обмеження його способу життя без жодних шкідливих негативних наслідків.

Я знайшов відповіді в Аюрведі; так народився CuraLife. З тих пір CuraLife розширив свою місію на покращення якості життя всіх, хто живе із хронічними захворюваннями. CuraLife щодня чинить трансформуючий вплив на людей у всьому світі. Ми робимо це можливим, поєднуючи модернізовані стародавні принципи Аюрведи із сучасною наукою та технологіями та створюючи підтримуючі спільноти для людей, які прагнуть до здоров'я.

Приєднуйтесь до нас у нашій місії – допомогти мільйонам людей із хронічними захворюваннями вести більш якісне життя.
Культура компанії
Команда CuraLife переслідує одну місію – покращити якість життя людей із хронічними захворюваннями. І ми неймовірно старанно працюємо для досягнення цієї мети за допомогою продуктів, що змінюють життя, легко засвоюваної освіти та процвітаючих спільнот. Ми ретельно дбаємо, мислимо глобально та невпинно працюємо над створенням більш щасливого та здорового світу.
Локації
Made on
Tilda