одних лікарських засобів
найкращим способом для контролю рівня глюкози?
Чи є прийом лише
Діабет досяг епідемічного статусу: понад 500 мільйонів випадків у всьому світі! Діабет 2 типу спричиняє серйозні симптоми, які шкодять якості життя. Такі симптоми як втома, часті походи у туалет, збільшення ваги та дратівливість.
Співавтори статей:
Доктор Сара Брюер - член медичної консультативної ради CuraLife
Доктор Венді Деннінг - працює спільно з CuraLife
Доктор Декер Вайс - медичний консультант CuraLife
Чи є прийом лише одних лікарських засобів найкращим способом для контролю рівня глюкози?
Діабет досяг епідемічного статусу: понад 500 мільйонів випадків у всьому світі! Діабет 2 типу спричиняє серйозні симптоми, які шкодять якості життя. Такі симптоми як втома, часті походи у туалет, збільшення ваги та дратівливість.
Співавтори статей:
Доктор Сара Брюер - член медичної консультативної ради CuraLife
Доктор Венді Деннінг - працює спільно з CuraLife
Доктор Декер Вайс - медичний консультант CuraLife
Довгострокові наслідки діабету 2 типу є доволі серйозними, але багатьом людям про них взагалі невідомо. Понад 80% учасників недавнього опитування не знали, що діабет може спричинити еректильну дисфункцію, і більшість не знали, що діабет 2 типу може призвести до серцевих захворювань, сліпоти, втрати кінцівки або навіть смерті. Можливо саме через це у світі реєструють майже 2 мільйони смертей на рік, безпосередньо спричинених діабетом та його ускладненнями

Лише 10% випадків - це діабет 1 типу, або стан, коли підшлункова залоза не може виробляти достатньо інсуліну. А майже 90% випадків - це тип 2, або стан, коли підшлункова залоза продовжує виробляти інсулін, але ваше тіло стало стійким до його впливу. В обох випадках у пацієнта занадто багато глюкози (цукру) в крові!

Є хороші новини - дієтичні добавки, дієта та зміна способу життя можуть доповнити рекомендоване лікарем лікування, щоб ви могли досить легко підтримувати здоровий рівень глюкози, відчувати себе більш енергійним та покращувати якість свого життя більш природно.
Удостоєна нагородами авторка понад 60 популярних книг про саморозвиток, зареєстрований лікар, дієтолог та дієтотерапевт
Член медичної консультативної ради CuraLife
Доктор Сара Брюер
______________
Життя з діабетом вимагає багато підтримки!
Першим ліками, які зазвичай призначають при цукровому діабеті 2 типу, є метформін - препарат, що зменшує вироблення глюкози та підвищує чутливість до інсуліну. Але метформін викликає жахливі побічні ефекти, такі як болі в шлунку, слабкість, діарея, нудота, блювота та гази.

Незважаючи на ці побічні ефекти, лікарі продовжують призначати метформін з однієї причини - це працює. Він покращує рівень цукру в крові. Однак метформін не впливає на істинні причини діабету 2 типу, такі як резистентність до інсуліну та вироблення глюкози. Ось чому в довгостроковій перспективі з'являється піступ. При меншій кількості цукру в крові (завдяки метформіну) підшлункова залоза природно виробляє менше інсуліну. Зрештою це може призвести до панкреатичної недостатності ... і нового призначення вже інших ліків від діабету, а саме ін'єкцій інсуліну. А це додаткові витрати, побічні ефекти та ризики для здоров'я.

Але є хороші новини: багато звичайних лікарів, таких як доктор Сара Брюер, демонструють чудові результати для своїх пацієнтів із природними інгредієнтами, добавками та традиційними фітотерапіями. Головне - зробити все правильно.
Всесвітньо відома лікар, яка працює у співпраці з CuraLife.
Доктор Венді Деннінг
______________
Контролюйте захворювання за допомогою вправ, дієти, сну та CuraLin.
Доктор Венді Деннінг пояснює, що існують способи ...контролювати хворобу за допомогою фізичних вправ, дієти, сну та натуральних добавок, таких як CuraLin. Ці підходи можна застосовувати разом із ліками, призначеними лікарем, дозування яких може бути зменшене в міру зниження рівня цукру в крові".

Люди, які страждають на діабет, сходяться на думці щодо ефективності цих натуральних продуктів. Три чверті діабетиків типу 2 вважають, що існують натуральні добавки, які можуть знизити рівень цукру в крові та контролювати їх симптоми. Але лише 21% з цих людей активно приймають будь-які природні добавки - і на це є поважна причина. Багато добавок недостатньо досліджені, розробляються компаніями без власних інвестицій та складаються з низькоякісних інгредієнтів. Коротше кажучи, вони не працюють.

Прийом різноманітних ліків від діабету, зміна способу життя, обмеження харчування та самі симптоми виглядають як повноцінна робота. Не бачити покращення, навіть якщо ви наполегливо працюєте, щоб покращити свій стан, це, м'яко кажучи, неприємно. Прийом неякісних добавок, які не мають наукового обгрунтування, робить ситуацію лише складнішою.


CuraLin відрізняється
_______________________________________________________________
CuraLin - це цілком натуральна добавка розроблена компанією CuraLife. CuraLin - це винятковий продукт, виготовлений з високоякісних, науково досліджених інгредієнтів, що походять з традиційної аюрведичної медицини.
Рон Елул,
Засновник CuraLife.

CuraLife очолює генеральний директор Рон Елул, який пояснює, що "Цукровий діабет 2 типу є захворювання цивілізації, і при правильному лікуванні він не повинен мати згубний вплив на життя людини ..." Він знає це з власного досвіду. У тата Рона діагностували діабет, і звичайні ліки просто не допомагали. Все ставало все гірше і гірше - тому Рон почав шукати альтернативу. Його дослідження привели його до співпраці з аюрведичним лікарем для створення CuraLin, 100% натурального продукту, спеціально створеного для діабетиків. Унікальна комбінація трав CuraLin не тільки знижує рівень глюкози, але також усуває багато симптомів діабету.

Ефекти CuraLin швидкі та вимірювані - і його формула допомагає діабетикам з усього світу та з різних соціальних груп. Від зали засідань до іподрому NASCAR. "Мій батько приймає CuraLin, і я відчуваю себе набагато краще, знаючи, що його здоров'я в хороших руках", - розповідає гонщик NASCAR Спенсер Бойд.


"Мій батько приймає
CuraLin, і я відчуваю себе набагато краще, знаючи, що його здоров'я в хороших руках"
- гонщик NASCAR, Спенсер Бойд
"Мій батько приймає CuraLin, і я відчуваю себе набагато краще, знаючи, що його здоров'я в хороших руках"
-гонщик NASCAR, Спенсер Бойд
Рон, засновник та генеральний директор CuraLife, пояснює: "CuraLin поєднує давні аюрведичні принципи з сучасними дослідженнями, щоб створити спеціалізовану природну добавку для людей з діабетом 2 типу. Кожен інгредієнт був спеціально підібраний для формули, як от гірка диня, яка відновлює функцію пошкоджених клітин підшлункової залози, зменшує всмоктування глюкози; і підвищує чутливість до інсуліну."
CuraLin
Природний спосіб контролю рівня глюкози.
CuraLin настільки ефективний та безпечний, що звичайні лікарі, такі як доктор Сара Брюер, доктор Венді Деннінг та доктор Декер Вайс, зараз рекомендують CuraLin як додаткову терапію для щоденного лікування діабету.
"Перший справді ефективний натуральний продукт, який підтримує здоровий рівень цукру в крові"
Доктор Декер Вайс, NMD
Результати, які продемонстрували мої пацієнти 2 типу на CuraLin, феноменальні. Я дізнався які інгредієнти є всередині CuraLin і дійшов висновку, що вони дуже безпечні для використання людьми з діабетом".

А найкраща частина? Людям, які використовують CuraLin, подобаються їхні результати. «Сказати, що використання цього продукту змінило моє життя, це нічого не сказати. Мої перші аналізи на рівень цукру в крові щоранку показують регулярні показники від 72 до 108 мг/дл. - Малкольм Кроуфорд " (окремі результати можуть відрізнятися).

Дивіться ... CuraLin настільки ефективний, що дані внутрішніх опитувань свідчать про те, що майже 90% його споживачів покращують рівень цукру в крові та загальне самопочуття.
Ось чому:
____________________________
CuraLin містить спеціально підібрану суміш трав, які працюють у взаємодії для вирішення проблем, що є причинами діабету 2 типу, а не просто для полегшення симптомів ... для усунення першопричин. Ці могутні трави підтримують вироблення інсуліну підшлунковою залозою та підвищують чутливість до інсуліну в усьому тілі. Зрештою це призводить до стабільного, здорового рівня цукру в крові.
Але CuraLin пішов ще далі. Трави в цій потужній формулі продемонстрували ще одну свою властивість - вони зменшують потяг до цукру та вуглеводів, і при цьому ви відчуваєте себе повним сил навіть при лікуванні діабету. CuraLin може підвищити ваш рівень енергії, сприяти зниженню ваги та зменшити прояв таких загальних симптомів як часте нічне сечовипускання (окремі результати можуть відрізнятися).
Ось короткий огляд 9 неймовірних аюрведичних трав у CuraLin, які діють синергічно для досягнення короткострокових та довгострокових результатів у досягненні здорового та збалансованого рівня глюкози:
Гірка диня традиційно застосовується для лікування діабету, і останні дослідження показують, що вона діє як метформін, але без неприємних побічних ефектів. Вона підвищує чутливість до інсуліну і може відновити функцію пошкоджених клітин підшлункової залози.
Куркума - ще один широко застосовуваний традиційний засіб для контролю рівня цукру в крові. Куркума містить куркумін, який, як було доведено, знижує рівень глюкози в крові та покращує толерантність до інсуліну в організмі.
Пажитник багатий на клітковину, яка покращує вироблення, виділення інсуліну та клітинний метаболізм. Він також зменшує всмоктування вуглеводів у травній системі.
Амла багата на таноїди, які покращують функцію пошкоджених клітин підшлункової залози.
Swertia Chirata - прекрасна фіолетова квітка, яка допомагає клітинам метаболізувати глюкозу, підтримує вивільнення інсуліну та пригнічує всмоктування глюкози в травній системі.
Gymnema Sylvestre знижує потяг до вуглеводів! Ця сильнодіюча рослина також відома як "гурмар", це хінді-термін, що означає "знищувач цукру". Вона містить молекули, подібні за формою до глюкози, що дозволяє заповнювати рецептори глюкози на смакових рецепторах, зменшуючи потяг та стрибки цукру в крові, блокуючи солодкі смаки.
Syzygium Cumini - популярний засіб від діабету в аюрведичній та традиційній китайській медицині. Він містить активні інгредієнти, які можуть відновити нормальну роботу печінки та знизити рівень глюкози в крові натще.
Picrorhiza Kurroa захищає печінку від токсинів, може відновити роботу печінки та допомогти у зниженні ваги.
Речовини в Кориці можуть мати благотворний вплив на діабет: Ослаблення схуднення, пов'язаного з діабетом; Зниження рівня глюкози в крові натще; Зниження ЛПНЩ і підвищення холестерину ЛПВЩ; Зниження рівня HbA1c; Підвищення рівня циркулюючого інсуліну. Сприятливі ефекти проти діабету невропатія і нефропатія.
CuraLin є законним - він відповідає вимогам ISO 9001, FDA та GMP. Ця потужна добавка не тільки натуральна, безпечна та ефективна, але ще й неймовірно швидкодіюча. Переважна більшість діабетиків 2 типу, які приймають CuraLin, спостерігають зниження рівня глюкози в крові на 20-30% протягом першого тижня! Такі результати є нечуваними при використанні лише звичайних ліків.

CuraLife прагне допомогти всім діабетикам 2 типу за допомогою 100% натуральних рішень, заснованих досягненнях науки.
CuraLin. Природний спосіб контролю рівня глюкози.
ЦИТАТИ
 1. https://www.idf.org/aboutdiabetes/what-is-diabetes/facts-figures.html
 2. Opinion Matters (2018) CCD PR Diabetes. https://curalife.com/wp-content/uploads/2018/10/Survey-results.pptx Accessed 23 October 2018.
 3. https://www.idf.org/aboutdiabetes/what-is-diabetes/facts-figures.html
 4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7146037/
 5. https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/diabetes/in-depth/diabetes-management/art-20047963
 6. https://packageinserts.bms.com/pi/pi_glucophage_xr.pdf
 7. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4880159/
 8. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18475058/
 9. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20809668/
 10. https://dmsjournal.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13098-019-0477-z#:~:text=Metformin%20treatment%20may%20paradoxically%20lead,potentially%20harmful%20in%20these%20patients.
 11. https://www.diabetes.co.uk/features/diabetes-medication-side-effects.html
 12. https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/diabetes/in-depth/diabetes-management/art-20047963#:~:text=Stick%20to%20your%20diabetes%20meal,make%20sure%20you%20stay%20hydrated.
 13. Opinion Matters (2018) CCD PR Diabetes. https://curalife.com/wp-content/uploads/2018/10/Survey-results.pptx Accessed 23 October 2018.
 14. https://www.researchgate.net/publication/328833996
 15. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1752016/
 16. Wild bitter gourd improves metabolic syndrome: a preliminary dietary supplementation trial. Nutrition Journal, vol. 11, no. 1, article
 17. Momordica charantia and type 2 diabetes: from in vitro to human studies Curr Diabetes Rev. 2014 Jan;10(1): 48-60..Habicht SD, Ludwig C, Yang RY, Krawinkel MB.
 18. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15927932/
 19. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17392113/
 20. Traditional Indian medicines used for the management of diabetesmellitus. J Diabetes Res. 2013. Syed Ibrahim Rizvi et al
 21. Beneficial effect and mechanism of action of Momordica Charantia in the treatment of diabetes mellitus: a mini review. INt J Diabetes & Metabolism (2003) 11: 46-55. Celia Garau et al.
 22. Hypoglycemic effect of bitter melon compared with metformin in newly diagnosed type 2 diabetes patients. J Ethnopharmacol. 2011 Mar 24;134(2):422-8. Fuangchen A et al.
 23. Curcumin and diabetes: a systematic review. Evid Base Complement Alternate Med. 2013 Nov 24. Zhang DW et al.
 24. Curcumin extract for prevention of type 2 diabetes: Diabetes Care. 2012 Nov;35(11):2121-7. Chuengsamarn S et al.
 25. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17211725/
 26. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5877632/
 27. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5954247/
 28. Effect of Trigonella Foenum-Graecum (fenugreek) seeds on glycaemic control and insulin resistance in type 2 diabetes mellitus: a double blind placebo controlled study. J Assoc Physicians India. 2001 Nov;49:1057-61. Gupta A et al.
 29. Antidiabetic Activity of Emblica Officinalis Seed Extract in Streptozotocin induced Type 2 Diabetes mellitus in Rat. Parminder N. et al. International Journal of Natural Product Science 2012: Spl Issue 1:135.
 30. Anti-diabetic activity of Emblica Officinalis in animal models: http://informahealthcare.com/doi/abs/10.3109/13880200902991532
 31. Swertia Chirayita- an overview P. Joshi1,* and V. Dhawan, CURRENT SCIENCE, VOL. 89, NO. 4, 25 AUG2005
 32. Experimental Evaluation of antidiabetic activity of Swertia Chirata - Aqueous Extract. J Pub Health Med Res 2013;1(2):71-75.2 Kavitha K.N. et al.
 33. BLOOD_SUGAR_LOWERING_ACTIVITY_OF_SWERTIA_CHIRAYTIA_ROXB._EX._FLEM_KARST_IN_DIFFERENT_EXPERIMENTAL_RAT_ MODELS: www.academia.edu/465211
 34. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3592606/
 35. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24166097/
 36. www.diabetesincontrol.com/articles/uncategorized/10355-effect-of-extended-release-gymnema-sylvestre-leaf-extract-beta-fast -gxr
 37. An overview on the advances of Gymnema Sylvestre: chemistry, pharmacology and patents. Pharmazie. 2003 Jan;58(1):5-12. Porchezian E et al.
 38. A systematic review of Gymnema Sylvestre in obesity and diabetes management. J Sci Food Agric. 2014 Mar 30;94(5):834-40. Pothuraju R et al.
 39. An overview on antidiabetic medicinal plants having insulin mimetic property. Asian Pac J Trop Biomed. 2012 Apr;2(4):320-30. Patel DK et al.
 40. www.diabeteslibrary,org/View.aspx?url=Gymnema_sylveste
 41. Clinical investigation of hypoglycemic effect of seeds of Azadirachta-indica in type-2 (NIDDM) diabetes mellitus. Pak J Pharm Sci. 2006 Oct;19(4):322-5. Waheed A. et al.
 42. Antidiabetic and hypolipidaemic effects of few common plants extract in Type 2 Diabetic patients at Bengal. Int J Diabetes & Metab (2010) 18:59-65. Balasubramaniam D. et al.
 43. Hypoglycaemic and hypolipidemic effect of ethanolic extract of seeds of Eugenia jambolana in alloxan-induced diabetic rabbits. Journal of Ethnopharmacology. Volume 85, Issues 2-3, April 2003, Pages 201-206. Sharma S.B. et al.
 44. Preclinical evaluation of the antidiabetic effect of Eugenia jambolana seed powder in streptozotcin-diabetic rats. Braz J Med Biol Res, March 2005, Volume 38(3) 463-468. Sridhar S.B. et al.
 45. Anti-diabetic properties of Tinospora cordifolia stem extracts on streptozotocin-induced diabetic rats. African Journal of Pharmacy and Pharmacology 2009 Vol. 3 No. 5 pp. 171-180. Rajalkshmi. My. et al.
 46. Tinospora cordifolia attentuates oxidative stress and distorted carbohydrate metabolism in experimentally induced type 2 diabetes in rats. J Nat Med. 2011 Jul;65(3-4):544-50. Sangeetha MK. et al.
 47. https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S2210803320300300
 48. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3579017/
 49. journalrcr.org/article.asp?issn=2588-9273;year=2019;volume=10;issue=1;spage=58;epage=65;aulast=Bigoniya
 50. Antidiabetic activity of standardized extract of Picrorhiza kurroa in rat model of NIDDM. Drug Discov Ther. 2009; 3(3):88-92.Gulam M.H. et al.
 1. https://www.idf.org/aboutdiabetes/
 2. Opinion Matters (2018) CCD PR Diabetes. https://curalife.com/wp-content/uploads/2018/10/Survey-results.pptx Accessed 23 October 2018.
 3. https://www.idf.org/aboutdiabetes/
 4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/
 5. https://www.mayoclinic.org/
 6. https://packageinserts.bms.com/
 7. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/
 8. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
 9. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
 10. https://dmsjournal.biomedcentral.com/.
 11. https://www.diabetes.co.uk/features/
 12. https://www.mayoclinic.org/.
 13. https://www.researchgate.net/
 14. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/
 15. Wild bitter gourd improves metabolic syndrome: a preliminary dietary supplementation trial. Nutrition Journal, vol. 11, no. 1, article
 16. Momordica charantia and type 2 diabetes: from in vitro to human studies Curr Diabetes Rev. 2014 Jan;10(1): 48-60..Habicht SD, Ludwig C, Yang RY, Krawinkel MB.
 17. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
 18. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
 19. Traditional Indian medicines used for the management of diabetesmellitus. J Diabetes Res. 2013. Syed Ibrahim Rizvi et al
 20. Beneficial effect and mechanism of action of Momordica Charantia in the treatment of diabetes mellitus: a mini review. INt J Diabetes & Metabolism (2003) 11: 46-55. Celia Garau et al.
 21. Hypoglycemic effect of bitter melon compared with metformin in newly diagnosed type 2 diabetes patients. J Ethnopharmacol. 2011 Mar 24;134(2):422-8. Fuangchen A et al.
 22. Curcumin and diabetes: a systematic review. Evid Base Complement Alternate Med. 2013 Nov 24. Zhang DW et al.
 23. Curcumin extract for prevention of type 2 diabetes: Diabetes Care. 2012 Nov;35(11):2121-7. Chuengsamarn S et al.
 24. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
 25. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/
 26. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/
 27. Effect of Trigonella Foenum-Graecum (fenugreek) seeds on glycaemic control and insulin resistance in type 2 diabetes mellitus: a double blind placebo controlled study. J Assoc Physicians India. 2001 Nov;49:1057-61. Gupta A et al.
 28. Antidiabetic Activity of Emblica Officinalis Seed Extract in Streptozotocin induced Type 2 Diabetes mellitus in Rat. Parminder N. et al. International Journal of Natural Product Science 2012: Spl Issue 1:135.
 29. Anti-diabetic activity of Emblica Officinalis in animal models: http://informahealthcare.com/doi/
 30. Swertia Chirayita- an overview P. Joshi1,* and V. Dhawan, CURRENT SCIENCE, VOL. 89, NO. 4, 25 AUG2005
 31. Experimental Evaluation of antidiabetic activity of Swertia Chirata - Aqueous Extract. J Pub Health Med Res 2013;1(2):71-75.2 Kavitha K.N. et al.
 32. www.academia.edu/465211
 33. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/
 34. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
 35. www.diabetesincontrol.com/articles/ -gxr
 36. An overview on the advances of Gymnema Sylvestre: chemistry, pharmacology and patents. Pharmazie. 2003 Jan;58(1):5-12. Porchezian E et al.
 37. A systematic review of Gymnema Sylvestre in obesity and diabetes management. J Sci Food Agric. 2014 Mar 30;94(5):834-40. Pothuraju R et al.
 38. An overview on antidiabetic medicinal plants having insulin mimetic property. Asian Pac J Trop Biomed. 2012 Apr;2(4):320-30. Patel DK et al.
 39. www.diabeteslibrary,org/
 40. Clinical investigation of hypoglycemic effect of seeds of Azadirachta-indica in type-2 (NIDDM) diabetes mellitus. Pak J Pharm Sci. 2006 Oct;19(4):322-5. Waheed A. et al.
 41. Antidiabetic and hypolipidaemic effects of few common plants extract in Type 2 Diabetic patients at Bengal. Int J Diabetes & Metab (2010) 18:59-65. Balasubramaniam D. et al.
 42. Hypoglycaemic and hypolipidemic effect of ethanolic extract of seeds of Eugenia jambolana in alloxan-induced diabetic rabbits. Journal of Ethnopharmacology. Volume 85, Issues 2-3, April 2003, Pages 201-206. Sharma S.B. et al.
 43. Preclinical evaluation of the antidiabetic effect of Eugenia jambolana seed powder in streptozotcin-diabetic rats. Braz J Med Biol Res, March 2005, Volume 38(3) 463-468. Sridhar S.B. et al.
 44. Anti-diabetic properties of Tinospora cordifolia stem extracts on streptozotocin-induced diabetic rats. African Journal of Pharmacy and Pharmacology 2009 Vol. 3 No. 5 pp. 171-180. Rajalkshmi. My. et al.
 45. Tinospora cordifolia attentuates oxidative stress and distorted carbohydrate metabolism in experimentally induced type 2 diabetes in rats. J Nat Med. 2011 Jul;65(3-4):544-50. Sangeetha MK. et al.
 46. https://www.sciencedirect.com/
 47. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/
 48. journalrcr.org/article.asp?issn=2588-9273;year=2019;volume=10;issue=1;
  spage=58;epage=65;aulast=Bigoniya
 49. Antidiabetic activity of standardized extract of Picrorhiza kurroa in rat model of NIDDM. Drug Discov Ther. 2009; 3(3):88-92.Gulam M.H. et al.
* CuraLin, продукты CuraLife и заявления на этом веб-сайте и другие активы CuraLife не оценивались Управлением по контролю за продуктами и лекарствами и не предназначены для диагностики, лечения или предотвращения каких-либо заболеваний. Результаты будут отличаться от одного человека к другому, и нет никаких гарантий конкретных результатов. Мы рекомендуем проконсультироваться с вашим врачом или вашим основным лечащим врачом перед использованием наших продуктов, особенно если вы принимаете какие-либо лекарства.
2021 CuraLife Украина
ФОП Купин Александр Сергеевич, ИНН 2832920079
Юр. адрес: 08147, г. Киев, ул. Симиренко 36
Использование этого веб-сайта означает ваше согласие с Политикой конфиденциальности и Условиями пользования.
Made on
Tilda