Чи існують ліки від діабету без побічних ефектів?

Вчені з University of Surrey підрахували частоту відмови від медикаментозної терапії діабету 2 типу через розвиток побічних ефектів. Результати роботи були опубліковані у журналі Diabetes, Obesity and Metabolism.

Автори дослідження проаналізували медичну інформацію 1,6 млн пацієнтів з діабетом 2 типу, які брали участь у 48 клінічних та спостережних дослідженнях прихильності до терапії ін'єкційними та пероральними препаратами.

Побічні ефекти при терапії діабету синтезованими препаратами
Найчастіше побічні ефекти призводять до того, що пацієнти відмовляються від прийому ліків від діабету, таких як метформін, препарат з групи бігуанідів, куди також входять сіофор і глюкофаж (у 30% випадків), на другому місці опинилися препарати з класу похідних сульфонілсечовини (амарил, глікла, діабетон), – хворі у 23% випадків кидають терапію через небажані явища, ще близько 20% хворих з цієї причини перестають приймати піоглітазон.

Найбільш висока прихильність до терапії спостерігалася серед пацієнтів, які використовували препарати з нового класу гліптинів (інгібітори дипептидилпептидази 4 типу), у цьому випадку показник відмови від лікування через побічні ефекти склав лише 10-20%.

Терапія діабету в давнину

Сам термін «діабет» (diabetes mellitus) вперше був використаний у II столітті до н.е., хоча перші описи симптомів налічують понад 3 тисячі років. Ознаки захворювання на діабет виявилися при дослідженні мумій єгипетських фараонів, при цьому самі «пацієнти» доживали до похилого віку, на чверть довше за своїх сучасників з інших народів. Відповідно, «пацієнти» отримували необхідну терапію. Знали про подібні ліки і в стародавньому Китаї, Індії, в античній Греції та в Стародавньому Римі.

Чи може людина з діагнозом цукровий діабет 2 типу отримати ефективну терапію без важких побічних ефектів та без використання синтезованих медичних препаратів?
Відповідь – ТАК!

Традиційна медицина Індії, Китаю, Тибету, Монголії не змінювалася тисячоліттями, тому розробники CuraLin черпали інформацію не тільки з сучасних досліджень, але й спиралися на досвід тибетської та індійської медицини, зокрема, Аюрведи.

CuraLin — ліки від діабету 2 типу без побічних ефектів, властивих синтетичним препаратам


CuraLin від CuraLife – революционный нутрицевтик из 100% растительных компонентов, разработанный для людей, страдающих сахарным диабетом 2 типа.
До складу Curalin входять 10 найкращих, натуральних, лабораторно перевірених рослинних компонентів найвищої якості (Китайський гіркий гарбуз, Пажитник, Сверція чирата, Амла, Джимнема лісова, Куркума, Сізігіум куміні, Пікроріза курроа, Тіноспора серцелиста, Мелія Азадірахта).

Активні речовини впливають на метаболізм та інгібування поглинання вуглеводів у травному тракті; знижують резистентність до інсуліну (м'язи та жирова тканина); за рахунок них відбувається звільнення інкретинів (гормонів, відповідальних за координацію вивільнення інсуліну у відповідь на вуглеводи травлення, наприклад GLP1) у відповідь на поглинання вуглеводів; за рахунок підвищеної функції панкреатичної клітини (бета-клітини) підшлункова залоза покращує свою функцію, підвищується продукція інсуліну; проявляється антиоксидантна активність та зменшення пошкодження органів-мішеней; знижують активність глікогенолізу; надають рено-захисну активність (захист нирок); знижують потяг до солодкого та вуглеводів (інгібування рецепторів солодкого смаку мовою).

Ці синергетичні механізми CuraLin допомагають змінити якість життя при діабеті і сприяють здоровому та збалансованому рівню цукру в крові, покращують ефективність лікування: інгібують абсорбцію та руйнування вуглеводів у кишечнику та внутрішньому глікогенезі печінки, відновлюючи здатність клітин підшлункової залози виділяти інсулін м'язовими тканинами та збільшуючи нормальну фізіологічну функцію інкретинів без побічного ефекту прийому препарату.

CuraLin це ліки від діабету без побічних ефектів, властивих синтетичним препаратам.

Ефект від прийому CuraLin (Куралін) відчувається на 5-7 день прийому та вимірюється за допомогою звичайного глюкометра.


Made on
Tilda