Діабет та сон: як покращити якість сну при цукровому діабеті?

Часто сон при діабеті може бути напруженим та непостійним. Такі симптоми цукрового діабету, як біль у кінцівках, зневоднення, почуття голоду та часті сечовипускання часто роблять безперервний сон майже неможливим. Не можна ігнорувати важливість гарного сну, наслідки позбавлення сну можуть бути небезпечними.
Недостатній сон при діабеті першого та другого типу
Багато хворих на цукровий діабет скаржаться, що одна з їх найбільших проблем - це засинання і безперервний сон усю ніч. Проблема, про яку вони можуть не знати, полягає в тому, що для людей із цукровим діабетом почуття втоми – це не єдиний наслідок поганого сну. Сон і цукровий діабет дуже пов'язані між собою. Тривалість сну впливає на рівень глюкози в крові. Крім того, апетит та метаболізм безпосередньо визначаються гормональними процесами, що відбуваються під час сну.
3 важливі поради щодо нормалізації сну при цукровому діабеті
1 порада — зменште споживання кофеїну за кілька годин до сну
Здавалося б, це досить очевидно, але одна з найбільших помилок, яких припускаються люди, це недооцінка толерантності до кофеїну. Встановіть денний ліміт на можливість пізнього вживання кави або чаю. Більшість фахівців вважають, що близько 3-5 годин до сну – це здоровий час для обмеження споживання чаю чи кави при діабеті і не лише.
2 порада — складіть регулярний розклад
Одним із найбільших компонентів гарного нічного сну є складання постійного розкладу сну. Люди часто приходять до висновку, що вони не можуть спати через збиті ритми підйому та відходу до сну. Заведіть журнал сну, відзначаючи час, коли ви лягаєте спати, і час, коли ви встаєте, щоб ви могли зрозуміти свій режим сну та скоригувати його. Ідеальною буде ситуація, коли щодня ви засинатимете та прокидатиметеся у той самий час, це зробить ваш сон здоровішим.
3 порада — обмежте використання гаджетів
Дослідження показують, що гаджети краще не використовувати за годину до сну, це може пришвидшити засинання. Екрани комп'ютерів, ноутбуків, смартфонів і планшетів часто імітують денне світло і обманюють організм. Ви можете налаштувати параметри на своєму смартфоні, телевізорі або ноутбуку, щоб послабити їхнє освітлення або просто відключити.
Не забувайте про фізичні навантаження, прогулянки перед сном, провітрювання та підтримання оптимального рівня цукру в крові. Сон при цукровому діабеті 2 типу може бути повноцінним і давати відпочинок розуму та тілу!
Тисячі людей, які використовують Curalin постійно, повідомляють про покращену якість та тривалий цикл сну.

Добраніч і солодких снів!Made on
Tilda